Nemokamas pristatymas nuo 20 €. Pristatymo laikas 1-3 d.d.

Apie mus

Korėjietiška kosmetika už patrauklią kainą

4AM BOUTIQUE elektroninėje parduotuvėje rasite platų originalios korėjietiškos kosmetikos priemonių pasirinkimą, skirtą kūnui, plaukams ir veidui.
Mes siūlome platų asortimentą, malonu aptarnavimą, konsultacijas ir pristatymą visoje Lietuvoje. Palepinkite save originaliomis korėjietiškos grožio priežiūros priemonėmis ir nustebinkite dovana savo artimuosius.

Mano vardas Mila, esu 4AM Boutique įkūrėja.

Po trečio vaiko gimimo supratau, kad norėčiau skirti šiek tiek daugiau laiko sau, rūpintis savo kūnu, grąžinti savo odai bei kūnui gyvybingumą bei jaunatviškumą.

Kelionė tobulo kūno linkme prasidėjo nuo sporto, bet odos atveju kelias buvo itin vingiuotas. Išbandžiau daugybę odos priežiūros priemonių. Tačiau įsimylėjau į korėjietiškos kosmetikos priežiūros priemones iš pirmo pabandymo!
Taip gimė mintis įkurti savo mažąją internetinę parduotuvę „4AM Boutique“.
Žinau, kad jūs, kaip ir aš, ieškote tobulų priemonių.
Suprantu, kad kosmetika yra individualus dalykas, todėl jų pasirinkimas yra kruopštus ir apgalvotas. Esu labai laiminga, kad savo atradimu galiu dalintis su Jumis: jau išbandžiusiais ir pamėgusiais, ką siūlau, bei dar tik atrandančiais.
Aš tikrai tikiu, kad korėjietiškos kosmetikos priežiūros priemonės taps svarbiomis ir neatsiejamomis jūsų kasdienio gyvenimo dalimi, kaip ir tapo mano.

 

Visoms bučiau labai dėkinga už paliktą atsiliepimą.

Paieška

Mano krepšelis