Nemokamas pristatymas nuo 20 €. Pristatymo laikas 1-3 d.d.

Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymo būdai:

  • Pristatymas į Omniva paštomatą Lietuvoje: nemokamai

  • Pristatymas į Omniva paštomatą Latvijoje: nemokamai

  • Pristatymas į Omniva paštomatą Estijoje 2,99 €

  • Atsiėmimas Lietuvos pašto skyriuje 2,99 €

  • Siuntimas paštu į užsienį 8,99 €

 

Prekes pristatome per 1-3 darbo dienas nuo pinigų gavimo dienos.

Užsakymą pristatysime į ųžsienį per 5-7 darbo dienas, bet galimi vėlavimai.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 

1. Prekės grąžinimo sąlygos:

1.1   Pirkėjas gali pasinaudoti teise grąžinti kokybišką ir nenaudotą prekę per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių gavimo dienos, informuodamas apie tai Pardavėją, kaip tai numato „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones“ 

1.2  Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.“

1.3  Grąžinant kokybiškas prekes laikomasi šių sąlygų:

Pirkėjo pranešimas Pardavėjui apie prekės grąžinimą yra pateikiamas laikantis prekės grąžinimui numatytų terminų – 14 dienų nuo prekių gavimo dienos.

Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nenaudota (nebandyta), nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).

Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokia buvo gauta.

Visos dovanos, kurios buvo gautos kartu su įsigytomis prekėmis, turi būti grąžintos kartu su grąžinamomis prekėmis.

1.4 Jeigu prekė nėra visiškai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.

 

2. Prekių grąžinimas:

 

Susisiekite su mumis info@4amboutique.com ir susiderinsime prekių grąžinimo detales. Klientas apmoka grąžinimo/siuntimo išlaidas. 

 

2.2 Kaip bus grąžinti sumokėti pinigai?

Jei prekės buvo pristatytos kurjeriu ir grąžintos kitu būdu (siunčiant paštu ar pan.), gavus prekes ir įvertinus jų būklę,  už prekes sumokėta suma grąžinama per 30 dienų nuo prekių gražinimo dienos į mokėtojo nurodytą banko sąskaitą.

 

3. Kur galima kreiptis, jei turite nusiskundimų dėl prekės? 

Kilus problemoms dėl mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos, kreipkitės el. paštu info@4amboutique.com

Paieška

Mano krepšelis